Όλα τα Προϊόντα
-
Κεραμικά τμήματα αλουμίνας
-
Κεραμική κατοικία
-
Επιμεταλλωμένη κεραμική αλουμίνας
-
Προσαρμοσμένα Κεραμικά Μέρη
-
Κεραμικός μονωτής αλουμίνας
-
Κεραμικά δαχτυλίδια αλουμίνας
-
Αισθητήρας πίεσης κεραμικός
-
Προηγμένη τεχνική κεραμική
-
Προηγμένη κεραμική εφαρμοσμένης μηχανικής
-
Θρυαλλίδα κεραμική
-
Κεραμικοί φραγμοί συνδετήρων
-
Ηλεκτρονικά κεραμικά συστατικά
-
μαγνήτρον κεραμικό
-
Κεραμικά μέρη Zirconia
-
Κεραμικές ράβδοι αλουμίνας
-
Mr.FarnΑπάντηση πολύ γρήγορη και εύκολη να μιλήσει! -
Mr.JacksonΚαλή υπηρεσία και συμπαθητικός να μιλήσει.
λέξεις-κλειδιά [ alumina ceramic components ] αγώνας 280 προϊόντα.
Σκληρός ειδικός λειτουργικός κεραμικός συνδετήρας τμημάτων αλουμίνας κεραμικός για τη θερμάστρα
| Όνομα προϊόντων: | Κεραμικοί φραγμοί συνδετήρων/ειδικά λειτουργικά μέρη κεραμικής |
|---|---|
| AL2O3 περιεκτικότητα σε: | 90% - 99% |
| Εκτατός: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Λευκό ή ελεφαντόδοντο 99,5% Al2O3 κεραμικά τμήματα 3.6g/Cm3 3.9g/Cm3 αλουμίνας
| Χημικά συστατικά: | Al2O3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Κεραμικό Al2O3 τμημάτων 99% αλουμίνας αντίστασης γδαρσίματος
| Χημικά συστατικά: | Al2O3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Κεραμική κεραμική μονωμένη συστατικά ένδυση αλουμίνας θερμαστρών 99% - ανθεκτική
| Χημικά συστατικά: | Al2O3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
99% Al2O3 κεραμική διάβρωση ανθεκτικό 3.6g/Cm3 3.9g/Cm3 τμημάτων αλουμίνας
| Χημικά συστατικά: | Al2O3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Υψηλά κεραμικά τμήματα 99,8% αλουμίνας συντελεστών ελαστικότητας Al2O3
| Χημικά συστατικά: | Al2O3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Λουστρωμένο κεραμικό δαχτυλίδι από αλουμίνιο με τάση διάσπασης 20 KV/mm Δυσκαρδία Rohs ≥85 και σταθερή διηλεκτρικότητα 9-9.7 / 1MHz.25°C
| Breakdown Voltage: | 20 KV/mm |
|---|---|
| Wear Resistance: | High Wear Resistance |
| Rohs Hardness: | ≥85 |
Κέλυφος κεραμικού αλουμίνας με αεροστεγανότητα ≤1.0*10^-11, Ανοχή ±0.02 mm και Αντοχή σε θερμικό σοκ 250℃ για τη βιομηχανία ημιαγωγών
| Gas Tightness: | ≤1.0*10^-11 |
|---|---|
| Form: | Solid |
| Thermal Shock Resistance: | 250℃ |
Υψηλής αντοχής στην φθορά κεραμική θήκη από αλουμίνιο με σκληρότητα 9 Mohs και τάση διάσπασης 20 KV/mm για στοιχεία Al2O3
| Hardness: | 9 Mohs |
|---|---|
| Chemical Ingredients: | Al2O3 Alumina Ceramic Components |
| Dielectricity Constant: | 9-9.7 / 1MHz.25℃ |
1800°C ανώτατο λειτουργούντα Temp κεραμικό δαχτυλίδι 1012 αλουμίνας αντίσταση μόνωσης Ω.Cm
| Υλικό: | Αλουμίνα κεραμική |
|---|---|
| Θερμική επέκταση: | 7.2×10-6/K |
| Τάση διακοπής: | 20 KV/mm |

