Όλα τα Προϊόντα
-
Κεραμικά τμήματα αλουμίνας
-
Κεραμική κατοικία
-
Επιμεταλλωμένη κεραμική αλουμίνας
-
Προσαρμοσμένα Κεραμικά Μέρη
-
Κεραμικός μονωτής αλουμίνας
-
Κεραμικά δαχτυλίδια αλουμίνας
-
Αισθητήρας πίεσης κεραμικός
-
Προηγμένη τεχνική κεραμική
-
Προηγμένη κεραμική εφαρμοσμένης μηχανικής
-
Θρυαλλίδα κεραμική
-
Κεραμικοί φραγμοί συνδετήρων
-
Ηλεκτρονικά κεραμικά συστατικά
-
μαγνήτρον κεραμικό
-
Κεραμικά μέρη Zirconia
-
Κεραμικές ράβδοι αλουμίνας
-
Mr.FarnΑπάντηση πολύ γρήγορη και εύκολη να μιλήσει! -
Mr.JacksonΚαλή υπηρεσία και συμπαθητικός να μιλήσει.
λέξεις-κλειδιά [ alumina ceramic components ] αγώνας 280 προϊόντα.
AL2O3 τμημάτων 95% αλουμίνας μονωτών κεραμικές κεραμικές συνελεύσεις ηλεκτρονόμων
| Χημικά συστατικά: | AL2O3 κεραμικά τμήματα αλουμίνας |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Προηγμένος εφαρμοσμένης μηχανικής κεραμικής εργοστασίων επαφέας τμημάτων αλουμίνας κεραμικός για τον ηλεκτρονόμο
| Χημικά συστατικά: | Al2O3 κεραμικά τμήματα αλουμίνας |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Προσαρμοσμένα βιομηχανικά κεραμικά εξαρτήματα αλουμινίου για αισθητήρα οξυγόνου
| Χημικά συστατικά: | Al2o3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Κεραμικά τμήματα 3.82g/Cm3 αλουμίνας ενεργειακών οχημάτων κεραμικά στις συνελεύσεις μετάλλων
| Χημικά συστατικά: | Al2o3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
3.6-3.9 κεραμικά τμήματα αλουμίνας G/Cm3 με τη θερμική αγωγιμότητα 20-30 W/M.K
| Ανώτατη λειτουργούσα θερμοκρασία: | 1800°c |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνα κεραμική |
| Τάση διακοπής: | 20 KV/mm |
Προσαρμοσμένα κεραμικά εξαρτήματα αλουμίνας με αντοχή σε κάμψη 200-400 MPa
| Volume Density: | ≥3.65 |
|---|---|
| Volume Resistivity: | >10^13 Ohm-cm |
| Shape: | Customized |
Αλουμινένιο ελεφαντόδοντο κεραμικά εξαρτήματα 20 KV/mm
| Key Word: | Ivory Electronic Ceramic Components |
|---|---|
| Form: | Solid |
| Volume Resistivity: | >10^13 Ohm-cm |
Εξαρτήματα κεραμικού αλουμίνας υψηλής απόδοσης με σταθερά διηλεκτρικής διαπερατότητας 9-9.7, θερμική αγωγιμότητα 20 W/mK και ανοχή ±0.02 mm
| Usage: | Iatf16949 Ceramic Housing |
|---|---|
| Size: | Various Sizes Available |
| Thermal Conductivity: | 20 W/mK |
High Precision Alumina Ceramic Components with ±0.02 mm Tolerance and 358-550 Mpa Flexural Strength
| Mechanical Strength: | High |
|---|---|
| Usage: | Iatf16949 Ceramic Housing |
| Key Word: | Ivory Electronic Ceramic Components |
Κεραμικά εξαρτήματα αλουμίνας υψηλής απόδοσης με 0% απορρόφηση νερού, θερμική αγωγιμότητα 20 W/mK και ≥3,65 πυκνότητα όγκου
| Key Word: | Ivory Electronic Ceramic Components |
|---|---|
| Volume Density: | ≥3.65 |
| Tolerance: | ±0.02 Mm |

