Όλα τα Προϊόντα
-
Κεραμικά τμήματα αλουμίνας
-
Κεραμική κατοικία
-
Επιμεταλλωμένη κεραμική αλουμίνας
-
Προσαρμοσμένα Κεραμικά Μέρη
-
Κεραμικός μονωτής αλουμίνας
-
Κεραμικά δαχτυλίδια αλουμίνας
-
Αισθητήρας πίεσης κεραμικός
-
Προηγμένη τεχνική κεραμική
-
Προηγμένη κεραμική εφαρμοσμένης μηχανικής
-
Θρυαλλίδα κεραμική
-
Κεραμικοί φραγμοί συνδετήρων
-
Ηλεκτρονικά κεραμικά συστατικά
-
μαγνήτρον κεραμικό
-
Κεραμικά μέρη Zirconia
-
Κεραμικές ράβδοι αλουμίνας
-
Mr.FarnΑπάντηση πολύ γρήγορη και εύκολη να μιλήσει! -
Mr.JacksonΚαλή υπηρεσία και συμπαθητικός να μιλήσει.
λέξεις-κλειδιά [ alumina ceramic components ] αγώνας 280 προϊόντα.
Ένα προς ένα προσαρμοσμένα 99 κεραμικά εξαρτήματα αλουμίνας με διαδικασία μηχανικής κατεργασίας
| Ονομασία προϊόντος: | Προσαρμοσμένο κεραμικό στοιχείο/ 99 κεραμικά μέρη αλουμίνας / κεραμικά εξαρτήματα δομικής κατεργασία |
|---|---|
| Ποσοστό επέκτασης θερμότητας (10-6K-1):: | 10 |
| Εντάσεως: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Κεραμικά τμήματα αλουμίνας με τη διηλεκτρική σταθερά 9,6 & την τάση 20 KV/Mm διακοπής
| Θερμική αγωγιμότητα: | 20-30 W/m.K |
|---|---|
| Μορφή: | στερεό |
| Ανώτατη λειτουργούσα θερμοκρασία: | 1800°c |
IATF16949 Κεραμικό περίβλημα Αλουμίνη Κεραμικά εξαρτήματα με πυκνότητα 3,9 G/cm3 και σκληρότητα ROHS ≥ 85
| Hardness: | 9 Mohs |
|---|---|
| Gas Tightness: | ≤1.0*10^-11 |
| Rohs Hardness: | ≥85 |
Αλουμινένιο κεραμικά εξαρτήματα υψηλής ακρίβειας με κεραμικό περίβλημα IATF16949 και αντοχή σε θερμικά σοκ 250°C
| Breakdown Voltage: | 20 KV/mm |
|---|---|
| Rohs Hardness: | ≥85 |
| Usage: | Iatf16949 Ceramic Housing |
High Gas Tightness Corrosion Resistant Polished Alumina Ceramic Components and Rings for Extreme Conditions
| Dielectric Constant: | 9.6 |
|---|---|
| Thermal Conductivity: | 25 W/mK |
| Package: | Carton |
High Dielectric Constant Alumina Ceramic Components for Extreme Environments and Temperature Applications
| Dielectricity Constant: | 9-9.7 / 1MHz.25℃ |
|---|---|
| Breakdown Voltage: | 20 KV/mm |
| Bulk Density: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Υψηλής πυκνότητας 3,9 G/cm3 Αλουμινένια κεραμικά εξαρτήματα με τάση διάσπασης 20 KV/mm και αντοχή σε θερμικά σοκ 250°C
| Breakdown Voltage: | 20 KV/mm |
|---|---|
| Volume Density: | ≥3.65 |
| Thermal Shock Resistance: | 250℃ |
Κεραμικά εξαρτήματα από αλουμίνα ελεφαντόδοντου με αντοχή σε κάμψη 358-550 MPa, μηδενική απορρόφηση νερού και θερμική αγωγιμότητα 20 W/mK
| Usage: | Iatf16949 Ceramic Housing |
|---|---|
| Dielectricity Constant: | 9-9.7 / 1MHz.25℃ |
| Tolerance: | ±0.02 Mm |
High-Performance Alumina Ceramic Components with Dielectricity Constant 9-9.7 / 1MHz.25C, Maximum Use Temperature 1600-1650℃, and Flexural Strength 200-400 MPa
| Usage: | Ceramic Chamber DC Contactor Assembly |
|---|---|
| Rohs Hardness: | ≥85 |
| Maximum Use Temperature: | 1600-1650℃ |
Άσπρα κεραμικά τμήματα 9,0 αλουμίνας σκληρότητα Mohs
| Συμπιεστική δύναμη: | 1000-2000 MPA |
|---|---|
| Θερμική αγωγιμότητα: | 20-30 W/m.K |
| Ανώτατη λειτουργούσα θερμοκρασία: | 1800°c |

