Όλα τα Προϊόντα
-
Κεραμικά τμήματα αλουμίνας
-
Κεραμική κατοικία
-
Επιμεταλλωμένη κεραμική αλουμίνας
-
Προσαρμοσμένα Κεραμικά Μέρη
-
Κεραμικός μονωτής αλουμίνας
-
Κεραμικά δαχτυλίδια αλουμίνας
-
Αισθητήρας πίεσης κεραμικός
-
Προηγμένη τεχνική κεραμική
-
Προηγμένη κεραμική εφαρμοσμένης μηχανικής
-
Θρυαλλίδα κεραμική
-
Κεραμικοί φραγμοί συνδετήρων
-
Ηλεκτρονικά κεραμικά συστατικά
-
μαγνήτρον κεραμικό
-
Κεραμικά μέρη Zirconia
-
Κεραμικές ράβδοι αλουμίνας
-
Mr.FarnΑπάντηση πολύ γρήγορη και εύκολη να μιλήσει! -
Mr.JacksonΚαλή υπηρεσία και συμπαθητικός να μιλήσει.
λέξεις-κλειδιά [ alumina ceramic components ] αγώνας 280 προϊόντα.
Σκληρότητα 9,0 αλουμίνα η κεραμική Shell Mohs με το συμπιεστικό MPA δύναμης 1000-2000
| Τάση διακοπής: | 20 KV/mm |
|---|---|
| Κάμψης δύναμη: | 200-400 MPA |
| Χρώμα: | Άσπρος |
Υψηλής αντοχής κεραμική φέτα αλουμινίου 200-400 MPa
| Breakdown Voltage: | 20 KV/mm |
|---|---|
| Volume Resistivity: | >10^13 Ohm-cm |
| Shape: | Customized |
95 Μεταλλωμένο αλουμινένιο κεραμικό θάλαμο τόξου Assy για υβριδικό ηλεκτρικό όχημα
| Υλικό: | 95 επιμεταλλωμένη αλουμίνα κεραμική |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Υψηλός σκληρότητας 99% 96% 95% υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός μερών αλουμίνας κεραμικός
| Χημικά συστατικά: | Al2o3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Κεραμική φέτα αλουμίνας με υψηλή πυκνότητα όγκου ≥3.65, αντοχή σε θερμικό σοκ 250℃ και αεροστεγανότητα ≤1.0*10^-11
| Tolerance: | ±0.02 Mm |
|---|---|
| Wear Resistance: | High Wear Resistance |
| Usage: | Iatf16949 Ceramic Housing |
High-Performance Alumina Ceramic Shell with 20 W/mK Thermal Conductivity 15 KV/mm Dielectric Strength and ±0.02 Mm Tolerance
| Chemical Resistance: | Excellent |
|---|---|
| Thermal Conductivity: | 20 W/mK |
| Dielectric Strength: | 15 KV/mm |
Πλάκα κεραμικού αλουμίνας πιστοποιημένη κατά IATF16949 με μηδενική απορρόφηση νερού για χημική και αντοχή στη διάβρωση
| Size: | Various Sizes Available |
|---|---|
| Dielectric Strength: | 15 KV/mm |
| Water Absorption: | 0% |
High Performance Alumina Ceramic Slice with Dielectricity Constant 9-9.7, 0% Water Absorption, and 20 W/mK Thermal Conductivity
| Flexural Strength: | 358(52) - 550 Mpa(psix10^3) |
|---|---|
| Chemical Resistance: | Excellent |
| Water Absorption: | 0% |
Μεταλλωμένα εξαρτήματα κεραμικής αλουμινίου μεμονωμένα ηλεκτρονικά κεραμικά εξαρτήματα για ρελέ και επαγγέλματα
| Χημικά συστατικά: | Al2o3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Industry Alumina Ceramic Rings Component 95% AL2O3
| Όνομα προϊόντων: | Επιμεταλλωμένα κεραμικά δαχτυλίδια αλουμίνας/κεραμικοί μονωτές για την μπαταρία |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνα (οξείδιο αργιλίου, Al2O3) |
| Αντίσταση μόνωσης: | 1000M Ω (1000VDC) |

