Όλα τα Προϊόντα
-
Κεραμικά τμήματα αλουμίνας
-
Κεραμική κατοικία
-
Επιμεταλλωμένη κεραμική αλουμίνας
-
Προσαρμοσμένα Κεραμικά Μέρη
-
Κεραμικός μονωτής αλουμίνας
-
Κεραμικά δαχτυλίδια αλουμίνας
-
Αισθητήρας πίεσης κεραμικός
-
Προηγμένη τεχνική κεραμική
-
Προηγμένη κεραμική εφαρμοσμένης μηχανικής
-
Θρυαλλίδα κεραμική
-
Κεραμικοί φραγμοί συνδετήρων
-
Ηλεκτρονικά κεραμικά συστατικά
-
μαγνήτρον κεραμικό
-
Κεραμικά μέρη Zirconia
-
Κεραμικές ράβδοι αλουμίνας
-
Mr.FarnΑπάντηση πολύ γρήγορη και εύκολη να μιλήσει! -
Mr.JacksonΚαλή υπηρεσία και συμπαθητικός να μιλήσει.
Υψηλή μηχανική αντοχή Αλουμινένια κεραμικά εξαρτήματα με πυκνότητα 3.6g/cm3-3.9g/cm3 και κλίμακα Mohs 9 Δυσκολία ικανή να αντέχει θερμοκρασίες έως 1700°C
| Key Word: | Ivory Electronic Ceramic Components |
|---|---|
| Hardness: | Mohs Scale 9 |
| Shape: | Customized |
Κεραμικά εξαρτήματα αλουμίνας υψηλής πυκνότητας 3,6g/cm3-3,9g/cm3 με στεγανότητα αερίου ≤1,0*10^-11 για εφαρμογές 1700°C
| Shape: | Customized |
|---|---|
| Gas Tightness: | ≤1.0*10^-11 |
| Chemical Resistance: | Excellent Resistance To Acids And Alkalis |
Κέλυφος και περίβλημα από κεραμικό αλουμίνας με χύτευση με έγχυση με σκληρότητα 9 στην κλίμακα Mohs για εφαρμογές έως 1700°C
| Operating Temperature: | Up To 1700°C |
|---|---|
| Bulk Density: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
| Description: | 3.6g/cm3 Ceramic Housing |
Αντοχή σε Κάμψη 200 έως 400 MPa Φέτα Κεραμικού Αλουμίνας με Υψηλή Μηχανική Αντοχή και Εξαιρετική Θερμική Σταθερότητα
| Description: | 3.6g/cm3 Ceramic Housing |
|---|---|
| Chemical Resistance: | Excellent Resistance To Acids And Alkalis |
| Shape: | Customized |
Σκληρότητα RoHS ≥ 85 Αλουμινένιο κεραμικό περιτύλιγμα με κλίμακα Mohs 9 Σκληρότητα και στεγανότητα αερίων ≤ 1,0*10^-11 για ηλεκτρονικές εφαρμογές
| Manufacturing Process: | Sintering, Hot Pressing, Injection Molding |
|---|---|
| Gas Tightness: | ≤1.0*10^-11 |
| Description: | 3.6g/cm3 Ceramic Housing |
Εξαρτήματα από οξείδιο του αργιλίου WUXI JIANGSU με εξαιρετική αντοχή σε οξέα και αλκάλια, υψηλή μηχανική αντοχή και θερμοκρασία λειτουργίας έως 1700°C
| Mechanical Strength: | High |
|---|---|
| Key Word: | Ivory Electronic Ceramic Components |
| Chemical Resistance: | Excellent Resistance To Acids And Alkalis |
Κεραμικά Εξαρτήματα Αλουμίνας με Εξαιρετική Αντοχή σε Οξέα και Αλκάλια, Πυκνότητα Όγκου 3,6g/cm3-3,9g/cm3 και Αντοχή σε Κάμψη 200-400 MPa
| Key Word: | Ivory Electronic Ceramic Components |
|---|---|
| Bulk Density: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
| Flexural Strength: | 200 - 400 MPa |
Κεραμικό Δαχτυλίδι Αλουμίνας με Έγχυση Πλαστικού Al2O3 Ανθεκτικό στη Διάβρωση Σκληρότητα Κλίμακας Mohs 9 Έως 1700°C
| Key Word: | Ivory Electronic Ceramic Components |
|---|---|
| Shape: | Customized |
| Chemical Resistance: | Excellent Resistance To Acids And Alkalis |
Κεραμικά Εξαρτήματα Αλουμίνας Υψηλής Πυκνότητας 3,6g/cm3 με Στεγανότητα Αερίου ≤1,0*10^-11 για Εφαρμογές έως 1700°C
| Manufacturing Process: | Sintering, Hot Pressing, Injection Molding |
|---|---|
| Orgin: | WUXI JIANGSU CHINA |
| Description: | 3.6g/cm3 Ceramic Housing |
Πλάκα από κεραμικό αλουμίνας 3,6g/cm3 με σκληρότητα Rohs ≥85 και εξαιρετική χημική αντοχή για βιομηχανικές εφαρμογές
| Rohs Hardness: | ≥85 |
|---|---|
| Manufacturing Process: | Sintering, Hot Pressing, Injection Molding |
| Mechanical Strength: | High |

