Όλα τα Προϊόντα
-
Κεραμικά τμήματα αλουμίνας
-
Κεραμική κατοικία
-
Επιμεταλλωμένη κεραμική αλουμίνας
-
Προσαρμοσμένα Κεραμικά Μέρη
-
Κεραμικός μονωτής αλουμίνας
-
Κεραμικά δαχτυλίδια αλουμίνας
-
Αισθητήρας πίεσης κεραμικός
-
Προηγμένη τεχνική κεραμική
-
Προηγμένη κεραμική εφαρμοσμένης μηχανικής
-
Θρυαλλίδα κεραμική
-
Κεραμικοί φραγμοί συνδετήρων
-
Ηλεκτρονικά κεραμικά συστατικά
-
μαγνήτρον κεραμικό
-
Κεραμικά μέρη Zirconia
-
Κεραμικές ράβδοι αλουμίνας
-
Mr.FarnΑπάντηση πολύ γρήγορη και εύκολη να μιλήσει! -
Mr.JacksonΚαλή υπηρεσία και συμπαθητικός να μιλήσει.
λέξεις-κλειδιά [ alumina ceramic components ] αγώνας 280 προϊόντα.
IATF16949 αντιδιαβρωτικά 99 κεραμικά προϊόντα αλουμίνας τοις εκατό
| Χημικά συστατικά: | Al2O3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| χύδην πυκνότητα: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Υψηλή συμπιεστική δύναμη 99 Al2O3 κεραμικά μέρη αλουμίνας
| Χημικά συστατικά: | Al2O3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| χύδην πυκνότητα: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
99 Al2O3 τοις εκατό κεραμικά μέρη αλουμίνας με την υψηλή ανθεκτικότητα σπασίματος
| Χημικά συστατικά: | Al2O3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| χύδην πυκνότητα: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Σφραγισμένα τμήματα 3.6g/cm3-3.9g/cm3 μπαταριών μονωτών αλουμίνας κεραμικά
| Χημικά συστατικά: | Al2o3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
95% κεραμικά ηλεκτρονικά τμήματα 3.6-3.9g/Cm3 αλουμίνας για τα μέρη ηλεκτρονόμων της EV
| Χημικά συστατικά: | Al2o3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Κεραμική κατοικία αλουμίνας της EV
| Χημικά συστατικά: | Al2O3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
99% 99,5% 99,8% Al2O3 κεραμικά προϊόντα HRA83 HRA85 αλουμίνας
| Χημικά συστατικά: | Al2O3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
95% Al2O3 κεραμικός αντίκτυπος προϊόντων αλουμίνας - ανθεκτικός για την κατεργασία ακρίβειας
| Χημικά συστατικά: | Al2O3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Θήκη κεραμικού αλουμίνας υψηλής πυκνότητας 3.6g/cm3-3.9g/cm3 με διηλεκτρική αντοχή 15 KV/mm και πυκνότητα όγκου ≥3.65
| Bulk Density: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
|---|---|
| Dielectric Strength: | 15 KV/mm |
| Usage: | Iatf16949 Ceramic Housing |
High Density Alumina Ceramic Ring with Volume Density≥3.65 Flexural Strength 358-550 Mpa and Dielectric Strength 15 KV/mm
| Package: | Carton |
|---|---|
| Dielectric Strength: | 15 KV/mm |
| Key Word: | Ivory Electronic Ceramic Components |

