Όλα τα Προϊόντα
-
Κεραμικά τμήματα αλουμίνας
-
Κεραμική κατοικία
-
Επιμεταλλωμένη κεραμική αλουμίνας
-
Προσαρμοσμένα Κεραμικά Μέρη
-
Κεραμικός μονωτής αλουμίνας
-
Κεραμικά δαχτυλίδια αλουμίνας
-
Αισθητήρας πίεσης κεραμικός
-
Προηγμένη τεχνική κεραμική
-
Προηγμένη κεραμική εφαρμοσμένης μηχανικής
-
Θρυαλλίδα κεραμική
-
Κεραμικοί φραγμοί συνδετήρων
-
Ηλεκτρονικά κεραμικά συστατικά
-
μαγνήτρον κεραμικό
-
Κεραμικά μέρη Zirconia
-
Κεραμικές ράβδοι αλουμίνας
-
Mr.FarnΑπάντηση πολύ γρήγορη και εύκολη να μιλήσει! -
Mr.JacksonΚαλή υπηρεσία και συμπαθητικός να μιλήσει.
λέξεις-κλειδιά [ alumina ceramic components ] αγώνας 280 προϊόντα.
CNC 99 Alumina Custom Ceramic Parts Ανθεκτικά σε χημικά
| Ονομασία προϊόντος: | Προσαρμοσμένο κεραμικό στοιχείο/ 99 κεραμικά μέρη αλουμίνας / κεραμικά εξαρτήματα δομικής κατεργασία |
|---|---|
| Ποσοστό επέκτασης θερμότητας (10-6K-1):: | 10 |
| Εντάσεως: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Αλουμίνας υλική καλή μόνωση μερών συνήθειας κεραμική στο κίτρινο χρώμα
| Όνομα προϊόντων: | Προσαρμοσμένο κεραμικό συστατικό 99 κεραμικά μέρη αλουμίνας/δομικά κεραμικά μέρη κατεργασίας |
|---|---|
| Ποσοστό επέκτασης θερμότητας (10-6K-1):: | 10 |
| Εκτατός: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
99 προσαρμοσμένα κεραμικά εξαρτήματα αλουμίνας ανθεκτικά στην τριβή για τη βιομηχανία
| Ονομασία προϊόντος: | Προσαρμοσμένο κεραμικό στοιχείο/ 99 κεραμικά μέρη αλουμίνας / κεραμικά εξαρτήματα δομικής κατεργασία |
|---|---|
| Ποσοστό επέκτασης θερμότητας (10-6K-1):: | 10 |
| Εκτατός: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Al2o3 κεραμικά κοχύλια 96 τεχνικά κεραμικά συστατικά για τη θρυαλλίδα υψηλής τάσης
| Όνομα προϊόντων: | Al2o3 κεραμικά κοχύλια 96 τεχνικά κεραμικά συστατικά για τη θρυαλλίδα υψηλής τάσης |
|---|---|
| Ποσοστό επέκτασης θερμότητας (10-6K-1):: | 10 |
| Εκτατός: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
ISO14001 βιομηχανικά κεραμικά μέρη
| Όνομα προϊόντων: | Προηγμένη τεχνική κεραμική/ειδικά κεραμικά μέρη Alunima |
|---|---|
| AL2O3 περιεκτικότητα σε: | 90% - 99% |
| Εκτατός: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
μαγνήτρον 95% προώθησε τα κεραμικά υλικά συστατικά για τις εγχώριες ηλεκτρικές συσκευές
| Όνομα προϊόντων: | μαγνήτρον μικροκυμάτων κεραμικό |
|---|---|
| Υλικό: | 95% οξείδιο αργιλίου |
| Πυκνότητα: | 3.7g/cm3-5.9g/cm3 |
Συγκολλημένο μέταλλο στην κεραμική κατοικία ηλεκτρονόμων κεραμικής επαφέων βασισμένη στην αλουμίνα
| Χημικά συστατικά: | Al2O3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
CNC Machinning Industry Custom Ceramic Parts 99% Alumina
| Ονομασία προϊόντος: | Προσαρμοσμένο κεραμικό στοιχείο/ 99 κεραμικά μέρη αλουμίνας / κεραμικά εξαρτήματα δομικής κατεργασία |
|---|---|
| Ποσοστό επέκτασης θερμότητας (10-6K-1):: | 10 |
| Εντάσεως: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Κεραμικά ηλεκτρονικά τμήματα μόνωσης στην κεραμική συνέλευση ΣΥΝΕΧΩΝ επαφέων αιθουσών
| Ονομασία: | Κεραμικά ηλεκτρονικά τμήματα μόνωσης στην κεραμική συνέλευση ΣΥΝΕΧΩΝ επαφέων αιθουσών |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
μαγνήτρον αλουμίνας 95 κεραμική υψηλή σκληρότητα για τις εγχώριες ηλεκτρικές συσκευές
| Όνομα προϊόντων: | μαγνήτρον μικροκυμάτων κεραμικό |
|---|---|
| Υλικό: | 95% οξείδιο αργιλίου |
| Πυκνότητα: | 3.7g/cm3-5.9g/cm3 |

