Όλα τα Προϊόντα
-
Κεραμικά τμήματα αλουμίνας
-
Κεραμική κατοικία
-
Επιμεταλλωμένη κεραμική αλουμίνας
-
Προσαρμοσμένα Κεραμικά Μέρη
-
Κεραμικός μονωτής αλουμίνας
-
Κεραμικά δαχτυλίδια αλουμίνας
-
Αισθητήρας πίεσης κεραμικός
-
Προηγμένη τεχνική κεραμική
-
Προηγμένη κεραμική εφαρμοσμένης μηχανικής
-
Θρυαλλίδα κεραμική
-
Κεραμικοί φραγμοί συνδετήρων
-
Ηλεκτρονικά κεραμικά συστατικά
-
μαγνήτρον κεραμικό
-
Κεραμικά μέρη Zirconia
-
Κεραμικές ράβδοι αλουμίνας
-
Mr.FarnΑπάντηση πολύ γρήγορη και εύκολη να μιλήσει! -
Mr.JacksonΚαλή υπηρεσία και συμπαθητικός να μιλήσει.
λέξεις-κλειδιά [ alumina ceramic components ] αγώνας 280 προϊόντα.
Υψηλά Al2O3 ανθεκτικότητας 99% σπασίματος κεραμικά προϊόντα για τα μηχανήματα
| Χημικά συστατικά: | Al2O3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
9.0-10.0 η διηλεκτρική σταθερά επιμετάλλωσε κεραμικό >20KV/Mm για τη συσκευή
| Συμπιεστική δύναμη: | >400MPa |
|---|---|
| Ειδική αντίσταση όγκου: | >1014Ω.cm |
| Μέγεθος: | προσαρμοσμένος |
Υψηλοί φραγμοί συνδετήρων μονωτών κεραμικής οξειδίων αλουμίνας σκληρότητας
| Όνομα προϊόντων: | Κεραμικοί φραγμοί συνδετήρων/ειδικά λειτουργικά μέρη κεραμικής |
|---|---|
| AL2O3 περιεκτικότητα σε: | 90% - 99% |
| Εκτατός: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Κεραμική κατοικία ηλεκτρικής και αλουμίνας ηλεκτρονικής για την κενή εξαφανίζοντας αίθουσα τόξων
| Χημικά συστατικά: | Al2o3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Κεραμικά τμήματα 3.9g/cm3 ακρίβειας Zirconia αντοχής
| Όνομα προϊόντων: | Κεραμικά μέρη Zirconia/δομικά κεραμικά μέρη κατεργασίας |
|---|---|
| Ποσοστό επέκτασης θερμότητας (10-6K-1):: | 10 |
| Εκτατός: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Υψηλά κεραμικά μέρη 6.0g/cm3 3.9g/cm3 Zirconia πυκνότητας σκληρότητας
| Όνομα προϊόντων: | Κεραμικά μέρη Zirconia/δομικά κεραμικά μέρη κατεργασίας |
|---|---|
| Ποσοστό επέκτασης θερμότητας (10-6K-1):: | 10 |
| Εκτατός: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
300A προηγμένη τεχνική κατοικία κεραμικής
| Όνομα προϊόντων: | Κεραμική κατοικία ηλεκτρονόμων/κεραμική κατοικία ηλεκτρονόμων |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνα (οξείδιο αργιλίου, Al2O3) |
| Αντίσταση μόνωσης: | 1000M Ω (1000VDC) |
Διηλεκτρική δύναμη 16 KV/mm - 20 κεραμικά μέρη KV/mm Zirconia
| Όνομα προϊόντων: | Κεραμικά μέρη Zirconia/δομικά κεραμικά μέρη κατεργασίας |
|---|---|
| Ποσοστό επέκτασης θερμότητας (10-6K-1):: | 10 |
| Εντάσεως: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Al2O3 κατοικίας ηλεκτρονόμων κεραμικός μονωτής 3.6g/cm3-3.9g/cm3 οξειδίων αργιλίου
| Χημικά συστατικά: | Al2O3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Πλήρης πυκνότητα: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Επιμεταλλωμένη ορθογώνιο βασισμένη στην αλουμίνα κεραμική για το ΣΥΝΕΧΗ επαφέα της EV
| Ονομασία προϊόντος: | Επιμεταλλωμένος ηλεκτρονόμος κεραμικός/κεραμικός ΣΥΝΕΧΗΣ επαφέας αλουμίνας |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνα (οξείδιο αργιλίου, Al2O3) |
| Αντίσταση μόνωσης: | 1000M Ω (1000VDC) |

