Όλα τα Προϊόντα
-
Κεραμικά τμήματα αλουμίνας
-
Κεραμική κατοικία
-
Επιμεταλλωμένη κεραμική αλουμίνας
-
Προσαρμοσμένα Κεραμικά Μέρη
-
Κεραμικός μονωτής αλουμίνας
-
Κεραμικά δαχτυλίδια αλουμίνας
-
Αισθητήρας πίεσης κεραμικός
-
Προηγμένη τεχνική κεραμική
-
Προηγμένη κεραμική εφαρμοσμένης μηχανικής
-
Θρυαλλίδα κεραμική
-
Κεραμικοί φραγμοί συνδετήρων
-
Ηλεκτρονικά κεραμικά συστατικά
-
μαγνήτρον κεραμικό
-
Κεραμικά μέρη Zirconia
-
Κεραμικές ράβδοι αλουμίνας
-
Mr.FarnΑπάντηση πολύ γρήγορη και εύκολη να μιλήσει! -
Mr.JacksonΚαλή υπηρεσία και συμπαθητικός να μιλήσει.
λέξεις-κλειδιά [ alumina ceramic components ] αγώνας 280 προϊόντα.
ένδυση - ανθεκτικοί φραγμοί συνδετήρων μονωτών αλουμίνας κεραμικοί
| Όνομα προϊόντων: | Κεραμικοί φραγμοί συνδετήρων/ειδικά λειτουργικά μέρη κεραμικής |
|---|---|
| AL2O3 περιεκτικότητα σε: | 90% - 99% |
| Εκτατός: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
AL2O3 96% τεχνικά κεραμικά τμήματα ταινιών για τον αισθητήρα πίεσης
| Όνομα προϊόντων: | Αισθητήρας πίεσης κεραμικός |
|---|---|
| Υλικό: | 96% οξείδιο αργιλίου |
| Πυκνότητα: | 3.9g/cm3-5.9g/cm3 |
ISO14001 κεραμικός ηλεκτρονόμος μερών αλουμίνας κεραμικός συγκολλημένο στο μέταλλο επαφέα αντιδιαβρωτικό
| Χημικά συστατικά: | Al2O3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Πλήρης πυκνότητα: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Αντιμικροβιακή ακρίβεια 90% διάβρωσης - κεραμικά μέρη αλουμίνας 99%
| Όνομα προϊόντων: | Προηγμένη κεραμική εφαρμοσμένης μηχανικής/ειδικά τεχνικά κεραμικά μέρη |
|---|---|
| Al2O3 περιεκτικότητα σε: | 90% - 99% |
| Εντάσεως: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
99 προηγμένο τεχνικό κεραμικό τμήμα ελεφαντόδοντου κεραμικής εφαρμοσμένης μηχανικής
| Όνομα προϊόντων: | Προηγμένη κεραμική εφαρμοσμένης μηχανικής/ειδικά τεχνικά κεραμικά μέρη |
|---|---|
| AL2O3 περιεκτικότητα σε: | 90% - 99% |
| Εκτατός: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Υψηλή πυκνότητα προϊόντων κεραμικής οξειδίων αλουμινίου σύστασης 99% ακαμψίας
| Χημικά συστατικά: | Al2O3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
95% προηγμένα κεραμικά υλικά ηλεκτρικά κεραμικά συστατικά για τον αισθητήρα πίεσης
| Όνομα προϊόντων: | Αισθητήρας πίεσης κεραμικός |
|---|---|
| Υλικό: | 96% οξείδιο αργιλίου |
| Πυκνότητα: | 4.1g/cm3-5.9g/cm3 |
Χαμηλή θερμική αγωγιμότητα 99 Al2O3 κεραμικά τμήματα για τα ηλεκτροφόρα καλώδια
| Χημικά συστατικά: | Al2O3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| χύδην πυκνότητα: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Κάμψης κεραμική αλουμίνας δύναμης επιμεταλλωμένη 200MPa με την πυκνότητα 3.6-3.8g/Cm3
| Πυκνότητα: | 3.6-3.8g/cm3 |
|---|---|
| Συντελεστής Θερμικής Διαστολής: | 7.5-8.5x10-6/K |
| Μέγεθος: | προσαρμοσμένος |
Οξυγόνου αισθητήρων ηλεκτρονικά τμήματα 3.6-3.9g/Cm3 μονωτών αλουμίνας κεραμικά
| Χημικά συστατικά: | Al2O3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |

