Όλα τα Προϊόντα
-
Κεραμικά τμήματα αλουμίνας
-
Κεραμική κατοικία
-
Επιμεταλλωμένη κεραμική αλουμίνας
-
Προσαρμοσμένα Κεραμικά Μέρη
-
Κεραμικός μονωτής αλουμίνας
-
Κεραμικά δαχτυλίδια αλουμίνας
-
Αισθητήρας πίεσης κεραμικός
-
Προηγμένη τεχνική κεραμική
-
Προηγμένη κεραμική εφαρμοσμένης μηχανικής
-
Θρυαλλίδα κεραμική
-
Κεραμικοί φραγμοί συνδετήρων
-
Ηλεκτρονικά κεραμικά συστατικά
-
μαγνήτρον κεραμικό
-
Κεραμικά μέρη Zirconia
-
Κεραμικές ράβδοι αλουμίνας
-
Mr.FarnΑπάντηση πολύ γρήγορη και εύκολη να μιλήσει! -
Mr.JacksonΚαλή υπηρεσία και συμπαθητικός να μιλήσει.
λέξεις-κλειδιά [ alumina ceramic components ] αγώνας 280 προϊόντα.
Alumina Ceramic Plate with 9-9.7 Dielectricity Constant at 1MHz.25C for High Dielectric Strength and 1600-1650℃ Maximum Use Temperature
| Bulk Density: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
|---|---|
| Maximum Use Temperature: | 1600-1650℃ |
| Form: | Solid |
Αυτοκινητική αλουμίνα συνελεύσεων μερών ηλεκτρονόμων εργοστασίων ISO9001 95 κεραμικά τμήματα κατοικίας
| Χημικά συστατικά: | Al2o3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Ο ηλεκτρονόμος της EV επιμετάλλωσε το υψηλό κεραμικό σύνθετο μετάλλων αλουμίνας κεραμικό
| Ονομασία του προϊόντος: | Κεραμική κατοικία ηλεκτρονόμων/κεραμική κατοικία ηλεκτρονόμων |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνα (οξείδιο αργιλίου, Al2O3) |
| Αντίσταση μόνωσης: | 1000M Ω (1000VDC) |
Απομονωμένο περίβλημα κεραμικής αλουμινίου με υψηλή χημική αντοχή και αντοχή σε θερμικά σοκ έως 250C
| Χρόνος λειτουργίας: | ≤30ms |
|---|---|
| θερμική μόνωση: | υψηλή |
| Αντίσταση στην τριβή: | υψηλή |
Χαμηλά κεραμικά προϊόντα αλουμίνας θερμικής αγωγιμότητας 99% για την ηλεκτρική θέρμανση
| Χημικά συστατικά: | Al2O3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Αλκαλικός ανθεκτικός σφραγισμένος μονωτής δαχτυλιδιών αλουμίνας κεραμικός για την μπαταρία
| Όνομα προϊόντων: | Επιμεταλλωμένα κεραμικά δαχτυλίδια αλουμίνας/κεραμικοί μονωτές για την μπαταρία |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνα (οξείδιο αργιλίου, Al2O3) |
| Αντίσταση μόνωσης: | 1000M Ω (1000VDC) |
Ανθεκτική στα οξέα σφραγίδα αντλιών ελεφαντόδοντου δαχτυλιδιών αλουμίνας κεραμική
| Όνομα προϊόντων: | Επιμεταλλωμένα κεραμικά δαχτυλίδια αλουμίνας/κεραμικοί μονωτές για την μπαταρία |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνα (οξείδιο αργιλίου, Al2O3) |
| Αντίσταση μόνωσης: | 1000M Ω (1000VDC) |
95 AL2O3 ηλεκτρικοί μονωτές δαχτυλιδιών αλουμίνας κεραμικοί για την εφαρμοσμένη μηχανική οχημάτων
| Όνομα προϊόντων: | Επιμεταλλωμένα κεραμικά δαχτυλίδια αλουμίνας/κεραμικοί μονωτές για την μπαταρία |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνα (οξείδιο του αργιλίου, Al2O3) |
| Αντίσταση μόνωσης: | 1000M Ω (1000VDC) |
Κεραμικά δαχτυλίδια 550Mpa μόνωσης βιομηχανίας δαχτυλιδιών αλουμίνας σφραγίδων
| Όνομα προϊόντων: | Επιμεταλλωμένα κεραμικά δαχτυλίδια αλουμίνας/κεραμικοί μονωτές για την μπαταρία |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνα (οξείδιο αργιλίου, Al2O3) |
| Αντίσταση μόνωσης: | 1000M Ω (1000VDC) |
95% λεπτό κεραμικό Ο δαχτυλίδι αλουμίνας
| Όνομα προϊόντων: | Επιμεταλλωμένα κεραμικά δαχτυλίδια αλουμίνας/κεραμικοί μονωτές για την μπαταρία |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνα (οξείδιο αργιλίου, Al2O3) |
| Αντίσταση μόνωσης: | 1000M Ω (1000VDC) |

