Όλα τα Προϊόντα
-
Κεραμικά τμήματα αλουμίνας
-
Κεραμική κατοικία
-
Επιμεταλλωμένη κεραμική αλουμίνας
-
Προσαρμοσμένα Κεραμικά Μέρη
-
Κεραμικός μονωτής αλουμίνας
-
Κεραμικά δαχτυλίδια αλουμίνας
-
Αισθητήρας πίεσης κεραμικός
-
Προηγμένη τεχνική κεραμική
-
Προηγμένη κεραμική εφαρμοσμένης μηχανικής
-
Θρυαλλίδα κεραμική
-
Κεραμικοί φραγμοί συνδετήρων
-
Ηλεκτρονικά κεραμικά συστατικά
-
μαγνήτρον κεραμικό
-
Κεραμικά μέρη Zirconia
-
Κεραμικές ράβδοι αλουμίνας
-
Mr.FarnΑπάντηση πολύ γρήγορη και εύκολη να μιλήσει! -
Mr.JacksonΚαλή υπηρεσία και συμπαθητικός να μιλήσει.
λέξεις-κλειδιά [ alumina ceramic components ] αγώνας 280 προϊόντα.
AL2O3 98% θέρμανσης χαμηλή θερμική αγωγιμότητα μονωτών στοιχείων κεραμική
| Όνομα προϊόντων: | Κεραμικός μονωτής αλουμίνας |
|---|---|
| Υλικό: | 98% οξείδιο αργιλίου |
| Πυκνότητα: | 3.9g/cm3-5.9g/cm3 |
AL2O3 επιμετάλλωσε το κεραμικό δαχτυλίδι με σφραγιδόλιθο ISO14001 άξονων μονωτών κεραμικό
| Ονομασία του προϊόντος: | Κεραμικοί Δακτύλιοι Επιμεταλλωμένης Αλουμίνας / Κεραμικοί μονωτές για μπαταρία |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνα (οξείδιο αργιλίου, Al2O3) |
| Αντίσταση μόνωσης: | 1000M Ω (1000VDC) |
Τεχνικά κεραμικά μέρη κεραμικής 95% οξειδίων αργιλίου της EV HV επιμεταλλωμένα ηλεκτρονόμος
| Όνομα προϊόντων: | Επιμεταλλωμένος ηλεκτρονόμος κεραμικός/κεραμικός ΣΥΝΕΧΗΣ επαφέας αλουμίνας |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνα (οξείδιο αργιλίου, Al2O3) |
| Αντίσταση μόνωσης: | 1000M Ω (1000VDC) |
Προσαρμοσμένα κεραμικά ανταλλακτικά Zirconia υψηλής πυκνότητας
| Όνομα προϊόντων: | Κεραμικά μέρη Zirconia/δομικά κεραμικά μέρη κατεργασίας |
|---|---|
| Ποσοστό επέκτασης θερμότητας (10-6K-1):: | 10 |
| Εκτατός: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Antaeus προηγμένα συνήθεια ηλεκτρονόμων κεραμικά κεραμικά μέρη επαφέων συνελεύσεων συγκολλημένα μέταλλο
| Υλικό: | Al2o3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Ανθεκτικό κεραμικό περίβλημα για πίεση ¥ 10-3Pa σε εφαρμογές βαριάς χρήσης
| Χημική αντοχή: | υψηλή |
|---|---|
| Χρόνος απελευθέρωσης: | ≤10ms |
| Περιγραφή: | Μονωμένη κεραμική κατοικία αλουμίνας |
Κεραμική ηλεκτρική ράβδος μόνωσης 95
| Όνομα προϊόντων: | Κεραμικός μονωτής αλουμίνας |
|---|---|
| Υλικό: | λεπτό οξείδιο αργιλίου |
| Πυκνότητα: | 3.7g/cm3-5.9g/cm3 |
Η επιφάνεια είναι ομαλή και η επιφάνεια είναι καθαρή.
| Αντίσταση στην τριβή: | υψηλή |
|---|---|
| Χημική αντοχή: | υψηλή |
| Περιγραφή: | Μονωμένη κεραμική κατοικία αλουμίνας |
Πιόλε προηγμένο κεραμικό υλικό στερέωσης ανθεκτικό στην τριβή για ρελέ ηλεκτρικού οχήματος
| Χημικά συστατικά: | Al2o3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Machinable κεραμική ράβδος ISO9001 αλουμίνας υψηλής ακρίβειας
| Όνομα προϊόντων: | Κεραμικές ράβδοι αλουμίνας/ράβδοι μόνωσης οξειδίων αργιλίου για την μπαταρία |
|---|---|
| AL2O3 περιεκτικότητα σε: | 90% - 99% |
| Εκτατός: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |

