Όλα τα Προϊόντα
-
Κεραμικά τμήματα αλουμίνας
-
Κεραμική κατοικία
-
Επιμεταλλωμένη κεραμική αλουμίνας
-
Προσαρμοσμένα Κεραμικά Μέρη
-
Κεραμικός μονωτής αλουμίνας
-
Κεραμικά δαχτυλίδια αλουμίνας
-
Αισθητήρας πίεσης κεραμικός
-
Προηγμένη τεχνική κεραμική
-
Προηγμένη κεραμική εφαρμοσμένης μηχανικής
-
Θρυαλλίδα κεραμική
-
Κεραμικοί φραγμοί συνδετήρων
-
Ηλεκτρονικά κεραμικά συστατικά
-
μαγνήτρον κεραμικό
-
Κεραμικά μέρη Zirconia
-
Κεραμικές ράβδοι αλουμίνας
-
Mr.FarnΑπάντηση πολύ γρήγορη και εύκολη να μιλήσει! -
Mr.JacksonΚαλή υπηρεσία και συμπαθητικός να μιλήσει.
Αυτοκινητική αλουμίνα συνελεύσεων μερών ηλεκτρονόμων εργοστασίων ISO9001 95 κεραμικά τμήματα κατοικίας
| Χημικά συστατικά: | Al2o3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Προηγμένο εφαρμοσμένης μηχανικής κεραμικής της Κίνας δαχτυλίδι κατεργασίας ακρίβειας κεραμικό
| Ονομασία του προϊόντος: | Προηγμένο εφαρμοσμένης μηχανικής κεραμικής της Κίνας δαχτυλίδι κατεργασίας ακρίβειας κεραμικό |
|---|---|
| Υλικό: | αλουμίνα 96 95 κεραμική |
| Αντίσταση μόνωσης: | 1000M Ω (1000VDC) |
Επιμεταλλωμένη ορθογώνιο βασισμένη στην αλουμίνα κεραμική για το ΣΥΝΕΧΗ επαφέα της EV
| Ονομασία προϊόντος: | Επιμεταλλωμένος ηλεκτρονόμος κεραμικός/κεραμικός ΣΥΝΕΧΗΣ επαφέας αλουμίνας |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνα (οξείδιο αργιλίου, Al2O3) |
| Αντίσταση μόνωσης: | 1000M Ω (1000VDC) |
150A EV ρελέ μεταλλοποιημένης αλουμίνας κεραμικά DC επαφέας με βάση την αλουμίνα κεραμικά
| Ονομασία του προϊόντος: | 150A EV ρελέ μεταλλοποιημένης αλουμίνας κεραμικά DC επαφέας με βάση την αλουμίνα κεραμικά |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνα (οξείδιο αργιλίου, Al2O3) |
| Αντίσταση μόνωσης: | 1000M Ω (1000VDC) |
Βιομηχανική κεραμική οξειδίων αργιλίου 95 που συγκολλιέται κεραμική στην αντίσταση αντίκτυπου μετάλλων
| Χημικά συστατικά: | Al2O3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
95% κεραμικά μέρη αλουμίνας επαφέων κεραμικής HVDC οξειδίων αλουμίνας για τα υβριδικά οχήματα
| Χημικά συστατικά: | Al2o3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Προηγμένη τεχνική επιμεταλλωμένη ένδυση κεραμικής αλουμίνας - ανθεκτική για τον ηλεκτρονόμο της EV
| Όνομα προϊόντων: | Επιμεταλλωμένος ηλεκτρονόμος κεραμικός/κεραμικός ΣΥΝΕΧΗΣ επαφέας αλουμίνας |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνα (οξείδιο αργιλίου, Al2O3) |
| Αντίσταση μόνωσης: | 1000M Ω (1000VDC) |
3.82g/Cm3 ηλεκτρονικά κεραμικά βιομηχανικά προϊόντα σύστασης συστατικής ακαμψίας
| Ονομασία του προϊόντος: | Ηλεκτρονικά κεραμικά στοιχεία / Ηλεκτρονική κεραμική |
|---|---|
| Al2O3 περιεκτικότητα σε: | 90% - 99% |
| Εκτατός: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Κεραμικά ηλεκτρονικά τμήματα μόνωσης στην κεραμική συνέλευση ΣΥΝΕΧΩΝ επαφέων αιθουσών
| Ονομασία: | Κεραμικά ηλεκτρονικά τμήματα μόνωσης στην κεραμική συνέλευση ΣΥΝΕΧΩΝ επαφέων αιθουσών |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Μονώνοντας ηλεκτρονόμος κεραμικής οξειδίων αλουμίνας συνήθειας ηλεκτρονικός κεραμικός επιμεταλλωμένος συστατικά
| Όνομα προϊόντων: | Επιμεταλλωμένα συνήθεια αλουμίνας οξειδίων ηλεκτρονικά κεραμικά τμήματα ηλεκτρονόμων κεραμικής μονών |
|---|---|
| Ποσοστό επέκτασης θερμότητας (10-6K-1):: | 10 |
| Εκτατός: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |

