Όλα τα Προϊόντα
-
Κεραμικά τμήματα αλουμίνας
-
Κεραμική κατοικία
-
Επιμεταλλωμένη κεραμική αλουμίνας
-
Προσαρμοσμένα Κεραμικά Μέρη
-
Κεραμικός μονωτής αλουμίνας
-
Κεραμικά δαχτυλίδια αλουμίνας
-
Αισθητήρας πίεσης κεραμικός
-
Προηγμένη τεχνική κεραμική
-
Προηγμένη κεραμική εφαρμοσμένης μηχανικής
-
Θρυαλλίδα κεραμική
-
Κεραμικοί φραγμοί συνδετήρων
-
Ηλεκτρονικά κεραμικά συστατικά
-
μαγνήτρον κεραμικό
-
Κεραμικά μέρη Zirconia
-
Κεραμικές ράβδοι αλουμίνας
-
Mr.FarnΑπάντηση πολύ γρήγορη και εύκολη να μιλήσει! -
Mr.JacksonΚαλή υπηρεσία και συμπαθητικός να μιλήσει.
λέξεις-κλειδιά [ high density zirconia ceramic parts ] αγώνας 417 προϊόντα.
Υψηλά κεραμικά τμήματα 99,8% αλουμίνας συντελεστών ελαστικότητας Al2O3
| Χημικά συστατικά: | Al2O3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Κεραμική κεραμική μονωμένη συστατικά ένδυση αλουμίνας θερμαστρών 99% - ανθεκτική
| Χημικά συστατικά: | Al2O3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Υψηλά Al2O3 ανθεκτικότητας 99% σπασίματος κεραμικά προϊόντα
| Χημικά συστατικά: | Al2O3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Al2O3 κεραμική οξειδίων αλουμινίου για τον επαφέα της EV HVDC
| Χημικά συστατικά: | Al2O3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
95% κεραμικά μέρη αλουμίνας επαφέων οξειδίων HVDC αλουμίνας για τα υβριδικά οχήματα
| Χημικά συστατικά: | Al2O3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Al2O3 κατοικίας ηλεκτρονόμων κεραμικός μονωτής 3.6g/cm3-3.9g/cm3 οξειδίων αργιλίου
| Χημικά συστατικά: | Al2O3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Πλήρης πυκνότητα: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Al2O3 επαφέων 95% HVDC κεραμικά μέρη αλουμίνας για τα υβριδικά οχήματα
| Χημικά συστατικά: | Al2O3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Της EV HVDC διεθνής τεχνική κεραμική IATF16949 κατοικίας ηλεκτρονόμων κεραμική
| Χημικά συστατικά: | Al2O3 |
|---|---|
| Μέγιστο. Temp χρήσης.: | 1650℃ |
| Φαινόμενο ειδικό βάρος: | 3.6g/cm3-3.9g/cm3 |
Ισοστατικός πιέζοντας αλουμίνας θραύστης Shell τόξων συνήθειας κεραμικός για τον επαφέα
| Όνομα προϊόντων: | Προσαρμοσμένο κεραμικό συστατικό 99 κεραμικά μέρη αλουμίνας/δομικά κεραμικά μέρη κατεργασίας |
|---|---|
| Ποσοστό επέκτασης θερμότητας (10-6K-1):: | 10 |
| Εκτατός: | 30 Kpsi - 32 Kpsi |
Ράβδος αλουμίνας κεραμικής υψηλής επίδοσης μόνωσης 91% για τον αισθητήρα οξυγόνου
| Όνομα προϊόντων: | Κεραμικός μονωτής αλουμίνας |
|---|---|
| Υλικό: | 91% οξείδιο αργιλίου |
| Πυκνότητα: | 3.6g/cm3-5.9g/cm3 |

